Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

3 Д визуелизација на просторот од река Габровчица до Спортскиот комплекс во Делчево

Печати PDF
Thumbnail image
Изградба и уредување на препознатлив и репрезентативен центар на Делчево. Конечно урбаниот дел на општината ке започне да го добива својот заслужен изглед , онака како што му доликува на градот кој го носи името на Великанот на Македонската револуционерна борба- Гоце Делчев.Проектот започнува со реализација најдоцна до март 2011 година, веднаш штом дозволат временските услови.
Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail image.
Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1762
mod_vvisit_counterВчера2769
mod_vvisit_counterОваа недела7442
mod_vvisit_counterПретходна недела17154
mod_vvisit_counterОвој месец46323
mod_vvisit_counterПретходен месец66761
mod_vvisit_counterВкупно3301849

Присутни online: 31
Ваша IP: 3.233.221.149
,
Денес: Фев 19, 2020