Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Срекен 8-ми март

Печати PDF
Градоначалникот на општина Делчево и сите вработени во ЕЛС Делчево на сите припаднички на понежниот пол им го честитаат празникот на жената -8-ми Март, со желби за успех во работата, срека и благосостојба во семејствата.
Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1451
mod_vvisit_counterВчера2769
mod_vvisit_counterОваа недела7131
mod_vvisit_counterПретходна недела17154
mod_vvisit_counterОвој месец46012
mod_vvisit_counterПретходен месец66761
mod_vvisit_counterВкупно3301538

Присутни online: 46
Ваша IP: 3.229.118.253
,
Денес: Фев 19, 2020