Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Објавен оглас за јавно надавање за продажба на поранешното детско одмаралиште на планината Голак

Печати PDF
Thumbnail image
На официјалната веб страница на Министерството за труд и социјална политика, објавен е Оглас за јавно надавање за продажба на поранешното детско одмаралиште на планината Голак.
Огласот е достапен на сл. линк на веб страната на министерството тука.
Делот што се однесува само за детското одмаралиште е достапен
тука- македонска верзија и
тука- англиска верзија
Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1759
mod_vvisit_counterВчера2769
mod_vvisit_counterОваа недела7439
mod_vvisit_counterПретходна недела17154
mod_vvisit_counterОвој месец46320
mod_vvisit_counterПретходен месец66761
mod_vvisit_counterВкупно3301846

Присутни online: 29
Ваша IP: 3.233.221.149
,
Денес: Фев 19, 2020