Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Усвоен ЛАП за родова рамноправност и недискриминација на општина Делчево за 2012 година

Печати PDF

Thumbnail image

Со одлука на Советот на општина Делчево на седницата одржана на 23.11.2011 година беше усвоен Локалниот акционен план (ЛАП) за родова рамноправност и недискриминација на општина Делчево за 2012 година.

Интегралниот текст на овој документ може да се превземе тука.

Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1207
mod_vvisit_counterВчера2121
mod_vvisit_counterОваа недела1207
mod_vvisit_counterПретходна недела16412
mod_vvisit_counterОвој месец47314
mod_vvisit_counterПретходен месец62812
mod_vvisit_counterВкупно2948590

Присутни online: 44
Ваша IP: 35.175.191.150
,
Денес: Сеп 22, 2019