Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Биланс на состојба

Билансни документи за работата на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 

 

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес258
mod_vvisit_counterВчера1044
mod_vvisit_counterОваа недела258
mod_vvisit_counterПретходна недела6840
mod_vvisit_counterОвој месец19649
mod_vvisit_counterПретходен месец26811
mod_vvisit_counterВкупно1724925

Присутни online: 20
Ваша IP: 54.167.253.186
,
Денес: Ное 20, 2017

Интерактивни мапи

Плански региони во Р.М.