Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Извештаи

Извештаи за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 1. Тримесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница' Делчево
  (прв квартал 2019 година - 01.01.2019 - 31.03.2019)
 2. Деветмесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ Делчево
  (трет квартал 2018 година - 01.01.2018 - 30.09.2018)
 3. Шестмесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ Делчево
  (втор квартал 2018 година - 01.01.2018 - 30.06.2018 )
 4. Тримесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ ДЕЛЧЕВО
  (прв квартал 2018 година - 01.01.2018-31.03.2018)
 5. Извештај за работа на ЈПКД „Брегалница“ - Делчево за 2018 година
 6. Извештај за работа на ЈПКД „Брегалница“ - Делчево за 2017 година
 7. Извештај за работа на ЈПКД „Брегалница“ - Делчево за 2016 година
 8. Извештај за работа на ЈПКД “Брегалница“ - Делчево за 2015 година 
 9. Извештај за работа на ЈПКД “Брегалница“ - Делчево за 2014 година
 10. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2013 година
 11. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2012 година
 12. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2011 година
 13. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2010 година

 

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1641
mod_vvisit_counterВчера2377
mod_vvisit_counterОваа недела1641
mod_vvisit_counterПретходна недела15138
mod_vvisit_counterОвој месец39779
mod_vvisit_counterПретходен месец72580
mod_vvisit_counterВкупно2817354

Присутни online: 38
Ваша IP: 54.81.220.239
,
Денес: Јул 21, 2019