Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Извештаи за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 1. Шестмесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ Делчево
  (втор квартал 2019 година - 01.01.2019 - 30.06.2019 )
 2. Тримесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница' Делчево
  (прв квартал 2019 година - 01.01.2019 - 31.03.2019)
 3. Деветмесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ Делчево
  (трет квартал 2018 година - 01.01.2018 - 30.09.2018)
 4. Шестмесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ Делчево
  (втор квартал 2018 година - 01.01.2018 - 30.06.2018 )
 5. Тримесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ ДЕЛЧЕВО
  (прв квартал 2018 година - 01.01.2018-31.03.2018)
 6. Извештај за работа на ЈПКД „Брегалница“ - Делчево за 2018 година
 7. Извештај за работа на ЈПКД „Брегалница“ - Делчево за 2017 година
 8. Извештај за работа на ЈПКД „Брегалница“ - Делчево за 2016 година
 9. Извештај за работа на ЈПКД “Брегалница“ - Делчево за 2015 година 
 10. Извештај за работа на ЈПКД “Брегалница“ - Делчево за 2014 година
 11. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2013 година
 12. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2012 година
 13. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2011 година
 14. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2010 година

 

Share/Save/Bookmark

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1543
mod_vvisit_counterВчера2242
mod_vvisit_counterОваа недела1543
mod_vvisit_counterПретходна недела14911
mod_vvisit_counterОвој месец31238
mod_vvisit_counterПретходен месец62812
mod_vvisit_counterВкупно2932514

Присутни online: 29
Ваша IP: 34.237.76.91
,
Денес: Сеп 15, 2019