Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Извештаи за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 1. Шестмесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ Делчево
  (втор квартал 2018 година - 01.01.2018 - 30.06.2018 )
 2. Тримесечен извештај за финансиското работење на ЈПКД „Брегалница“ ДЕЛЧЕВО
  (прв квартал 2018 година - 01.01.2018-31.03.2018)
 3. Извештај за работа на ЈПКД “Брегалница“ - Делчево за 2015 година 
 4. Извештај за работа на ЈПКД “Брегалница“ - Делчево за 2014 година
 5. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2013 година
 6. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2012 година
 7. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2011 година
 8. Извештај за работа на ЈПКД "Брегалница"-Делчево за 2010 година
Share/Save/Bookmark

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес429
mod_vvisit_counterВчера1949
mod_vvisit_counterОваа недела429
mod_vvisit_counterПретходна недела12193
mod_vvisit_counterОвој месец42919
mod_vvisit_counterПретходен месец51262
mod_vvisit_counterВкупно2159302

Присутни online: 42
Ваша IP: 54.162.239.233
,
Денес: Сеп 24, 2018