Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Програмски документи

Одделение за урбанизам,заштита на животна средина, комунални дејности,сообраќај и ЛЕР

Печати PDF

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес610
mod_vvisit_counterВчера662
mod_vvisit_counterОваа недела1272
mod_vvisit_counterПретходна недела5360
mod_vvisit_counterОвој месец23577
mod_vvisit_counterПретходен месец31155
mod_vvisit_counterВкупно1489250

Присутни online: 10
Ваша IP: 54.145.148.103
,
Денес: Мар 28, 2017

Интерактивни мапи

Плански региони во Р.М.